Magazina
Lart

Shitet Shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400188  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 3
: 0
Sipërfaqja
370m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shitet shtepia ose leshohet me qera ne Prishtine Bregu i Diellit lagjeja e Re apo Mati 1 Rruga B autostrada me qasje ne te, mbrapa Maxi 24h, Shtepia esht e perfunduar dhe e gatshme per banim lagje e mir me Shtepia dhe banesa, Shtepia gjithashtu esht e pershtatshme per Biznes, katin e par me be Lokal, apo ndonje veprimtari te ndryshme apo me leshu me qera kate kate ose gjith shtepin per zyre depo etj vend i pershtatshem.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe shitja perkthimi behet menjher tek noteri. 
Per me shum na kontaktoni ne tel 

044 240419
Qera. 1500 euro
Qmimi 255.000 euro 

Patundshmëri të ngjashme

SHITET BANESA NE PRISHTINE LAGJIA ULPIAN Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj Qerdhe me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa ne shitje ne Prishtine bregu i djellit banesat te bartha! € 45000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Leshoj banesen me qira € 200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A