Magazina
Lart

Shitet Pllaci ideal per jetese

200.00
ID
400148  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Pllaci eshte ne siperfaqe prej 5 Ari ne lagjen "Elita" perballe pishines se Germise. Ne kete zone jepet leja e ndertimit. Buze pllacit mund te lidhet energjia elektrike si dhe mund te behet furnizmi me uje dhe kanalizim. Ne kete zone nuk depertojne gazerat dhe tymi. Cmimi sipas marreveshjes.

Patundshmëri të ngjashme

Mjedra me qira € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet toka ne Magjistralen Prishtine - Peje ne Mleqan € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Klinë
Shes truallin 2,5 ari ne Matiqan € 27000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë