×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 2

Shitet Pllaci ideal per jetese

200.00
ID
400148  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Pllaci eshte ne siperfaqe prej 5 Ari ne lagjen "Elita" perballe pishines se Germise. Ne kete zone jepet leja e ndertimit. Buze pllacit mund te lidhet energjia elektrike si dhe mund te behet furnizmi me uje dhe kanalizim. Ne kete zone nuk depertojne gazerat dhe tymi. Cmimi sipas marreveshjes.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET TOKA NE FSH.BABUSH URGJENT Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten 10 ari tokë ne Vaganic Te Mitrovices € 22000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Mitrovicë
Shitet 1 Hektar toke ne fshatin Keqekolle komune e Prishtines. € 1200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
SHITET TRUALLI 25 ARI "BERNIC E POSHTME" ME FLET POSEDUESE Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A