×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 124

Shitet parcela prej 10ari ne BOGË-Rugovës

120000.00
ID
400230  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Pejë

Shiten 10ari tokë ne qender te fshatit turistik Bogë-Rugovës me siperfaqe te rrafsht dhe dalje ne rrugen kryesore 16metra gjërsi.

Çmimi 12000€=1ari - 100m2

Tel +38345569599

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Trualli 4 Ari Në Prishtinë (Me Marveshje) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
shes toke Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Besianë
Truall 67 ari ne Janjeve perballe restaurant Anijes € 2000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Lipjan
Shitet toka 35 hektar Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Burim