Magazina
Lart

Shitet lokali ne Ferizaj

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400213  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Ferizaj

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Ferizaj

Shitet Lokali ne Ferizaj 100m2, Kati i pare.
Adresa: Rr. Tirana, Ndertesa "Iliria 1", 
Kontakti : 044 511 512
Kontaktoni nga ora 08:00 deri 18:00

Patundshmëri të ngjashme

Leshohet lokali me qira Bregu i Diellit QENDRA TREGTARE Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Hoteli tek Shkembi i Kavajes € 150000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Leshohet objekti dhe Restorani me qera afer ETC. Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Jepet lokali me qira ne QENDER te Prishtines (Pejton) Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A