Magazina
Lart

Shitet banesa me çmim te volitshem

52000.00
ID
400135  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 1
Sipërfaqja
75m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Prishtinë

Banesa gjendet perball permendoreve ( varrit te ibrahim rugoves) Kati i 3 , ka pamje fantastike dhe renditje perfette , sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi , blloku Posedon ashensor dhe parking - garazhda per vetura.per bleres te shpejt mbrenda kesaj jave garazhda eshte falas , çmimi i baneses 52 mije euro me garazhde falas .Banesa ka 75 m2. Per me shume info na kontaktoni ne nr 044500074 dhe 045614733.

Patundshmëri të ngjashme

Shitet banesa ne lagjen Ulpiana € 55000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Garsonjere me qera € 150.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
LESHOHET BANESA ME QERA 123M2 LAGJE SPITALIT KATI 4 € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Moler colors; Ngjyrosje, Rinovime etj.. € 0.50 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A