×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 170

Shitet banesa (lokal ne perdorim) ne lagjen dardania

145000.00
Ofertat : 1
ID
400149  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Shitet lokali (tani është zyre projektuese) në lagjen Dardania përballë Termokosit. Ka 80m2, 3 dhoma, kuzhina dhe 2 ballkona, me 3 parkingje për rreth, në përdhesë-plato.

Numri Kontaktues: 044 13 97 30

 

test
admin (1)
March 8, 2017
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Lokali Ipet me Qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
Kapanon me qera € 500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
garazha ne bregun e diellit Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
leshoj me qira lokalin € 350.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A