Magazina
Lart

Shitet banesa (lokal ne perdorim) ne lagjen dardania

145000.00
ID
400149  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
80m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2017
Kosovë / Gjilan

Shitet lokali (tani është zyre projektuese) në lagjen Dardania përballë Termokosit. Ka 80m2, 3 dhoma, kuzhina dhe 2 ballkona, me 3 parkingje për rreth, në përdhesë-plato.

Numri Kontaktues: 044 13 97 30

 

Patundshmëri të ngjashme

Kompleks lavazh-larje-lyerje-lucidim-makinash € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës