×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 803

Shiten 3.5 hektar toke afer Liqenit te Batllaves

1.00
ID
400207  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë /

Shitësi

U bashkua 2018
Kosovë / Prishtinë

Shiten 3.5  hektare toke afer liqenit te batllaves,toka ndahet ne fushe(livadh me sip 2 hektare) dhe pjesa tjeter (mal me sip. 1.5 hektar).Token e ndajm edhe ne parcela te ndryshme minimum 10-15-20 ari .Eshte nje vend i pershtashem per ndertimin e villave te ndryshme si dhe per hapjen e ndonje restoranti ku dihet qe Liqeni i Batllaves terhjek mjaft vizitore ku bukurite e liqenit dhe ajri shume i paster e bejne nje vend te veqant.Gjitheashtu bejme nderrim me ndonje banes ne Prishtine.Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:

045-653-336

044-992-927

049-353-662.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shitet toke Manati Lezhe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë