×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 379

Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave

550000.00
ID
400707  
Lloji i postimit
Villa/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 2
Sipërfaqja
320m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Vlorë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
Shitet Vila 3 kateshe Vlore tek ish blloku vilave
Siperfaqja totale e viles eshte 320m2
Siperfaqja e bazes se viles eshte 100m2
E zhvilluar ne 3 kate me 2 apartamente
Çdo kat ne perberjen e tij ka:
Kati -1 > depo prej 20m2
Kati 0 Ka 1 dhome ndenje, kuzhine banjo
Kati 1 Ka 1 dhom gjumi matrimoniale me ballkon  1 dhom gjumi femijesh me 2 shtreter
1 banjo
Kati 2
ka 1 dhome gjumi me 2 shtreter me ballkon  tarrace te shfrytezueshme te mbuluar.
Vila eshte e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet.
Ka dhe 2 vende parkimi
#ADRESA:ish blloku vilave, Rruga Dhimiter Konomi.
Çmimi: €550.000\ud83d\udcb6
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit € 485000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër