×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 82

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit

485000.00
ID
401995  
Lloji i postimit
Villa/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 2
Sipërfaqja
305m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2022
Shqipëri / Lushnjë
Shitet vile 3-kateshe me siperfaqe totale 300m2, e ndertuar ne vitin 2005.
Objekti eshte ndertuar me projekt te pershtatshem si per banim ashtu edhe per biznes.
Vila eshte totalisht e investuar dhe e mobiluar ne menyre bashkohore.
- Ne katin e pare organizohet ne sallon te madh, kuzhine e vecuar, 1 tualet dhe ballkon.
- Kati i dyte: 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon ne secilen dhome.
- Kati i trete: 1 dhome gjumi, lavanteri, verande e madhe.
- Kati bodrum: 2 poste parkimi + oborr perreth viles.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Vendodhja: prane shkolles se Baletit dhe Xhamise se Tabakeve.
Per me shume informacion, na kontaktoni!
0693265875
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qira godine 5 kateshe € 1500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër