×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 890

vile ne vore lagja e re

150000.00
ID
400563  
Lloji i postimit
Villa/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 3
: 1
Sipërfaqja
335m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Viti

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë
Shes vile 2 kateshe dhe nje kat nen toke themelet jan projektuar deri ne 4 kate ndertimi eshte i ri me oborr dhe pus Tel 0692177864
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Vila 3-katshe prane Shkolla Baletit € 485000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private \ud83d\udcd0sip 204 m2 € 45000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Shtepi private 2 kate\ud83d\udcd0sip ndertimi 120m2 € 115000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër