×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 141

shitet toke te shkolla e policise

65000.00
ID
400765  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
500m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
shitet tok 500m2 ndodhet afer shkolles policise me faqe nga rruga,
eshte pershtatshme per lavazh dhe servis makinash.
Çmimi ?65.000 euro
kontakt?0693193221
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës