×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 60

shite toka

40.00
ID
400709  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
2000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë
2000
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet toka ne bregdet Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Toke Truall ne Golem Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shes objekt 3 katesh,çdo kat 174 m2.dhe trualli 534 m2 € 135.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë