×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 87

shes objekt 3 katesh,çdo kat 174 m2.dhe trualli 534 m2

135.00
ID
400697  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
534m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
sip.trualli=534m2 ,sip ndertimi=521m2. Dokumentacioni,Çertifikate pronesie te vitit 2016.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet toka ne bregdet Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
shite toka € 40.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë
#Shitet Toke Truall ne Golem Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës