×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 216

shitet toka

1.00
ID
401987  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1500m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prizeren

Shitësi

U bashkua 2022
Kosovë / Prizeren
Shitet toka e cila ka 15 ari, gjindet perskaj rruges ne tranzitin e vjeter, ka gjeresi prej 23 metrave dhe gjatesi 123 metra. Numri i parceles eshte 00254-9. Te interesuarit le te lajmrohen ne numrin 049-376-994
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

⛰Shitet Toke € 450000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
⛰️ Shitet Toke Are+Truall € 200000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
⛳Shitet toke Ullishte 5 vjecare € 35.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Toke ne Kavaje € 84000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A