×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 103

SHITET 1680 METRA TRUALL ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

30.00
ID
401422  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1680m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Përmet

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Lezhë
Shitet truall 1680 m2 ne Permet, i pershtatshem per cdo lloj NDERTIMI apo BIZNESI 
ne ate zon 
+ mund te shrytezohet per TURIZEM dhe me gjere.
Info tel.. 0682647397 ose wcap
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toka ne zonen industriale durres Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shitet toke Manati Lezhe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë