×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 177

Shiten 10 ari tokë ne Vaganic Te Mitrovices

22000.00
ID
400363  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Mitrovicë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Mitrovicë
Shiten 10 ari truall ne Vaganic Te Mitrovices Nr.kontaktues 043551438
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

SHITET TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE DHE ME LEJE NDERTIMI € 26.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Malishevë
OKAZION SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE € 26.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shiten 51 Ari ne Sllatin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë
Parcele ne MAT1 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A