×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 56

shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401585  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
4500m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Lezhë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Lezhë
Shesim toke ne Manati te Lezhes. Siperfaqja totale eshte 4500m2 , siperfaqe e cila mund te shitet edhe ndaras. Gjendet ne pozicion te favorshem per ndertim banese ose biznesi si dhe per shfrytezim bujqesor. 3 km distance nga qyteti dhe me çertifikate pronesie. Prane rruges kryesore ne vije gjatesore prej rreth 100 m dhe me çmim te arsyeshem. 0695553333
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 1000 m2 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër