×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 41

shitet toke Manati Lezhe

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401584  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
4500m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Lezhë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Lezhë
Shitet toke me vendodhje ne Manati Lezhe. Toka eshte me certifikate pronesie. Ne pozicion te favorshem per ndertim banese ose biznesi si dhe per shfrytezim bujqesor. Lidhet me rrugen kryesore me nje vije gjatesore prej me pak se 100m . Cmimi eshte i diskutueshem.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 1000 m2 € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shesë tokë ne lokacion atraktiv, fshati Bec, Gjakovë Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
\ud83d\udc49 Pronë eskluzive Agjensise Extra € 600000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 2000 m2 € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër