×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 103

SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400699  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
800m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Kavajë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Durrës
#SHITET TOKE - TRUALL NE GOLEM \ud83d\udcd0Siperfaqja : 800 m2 \u2705Posedon te gjitha dokumentacionet e rregullta \ud83d\udccdAdresa : Ndodhet ne Kodren e Beut (Dheu i ZI) \ud83d\udcf2Na kontaktoni ne : 0695509143
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

shitet toka ne bregdet Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
shite toka € 40.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
#Shitet Toke Truall ne Golem Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shes objekt 3 katesh,çdo kat 174 m2.dhe trualli 534 m2 € 135.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë