×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 30

shitet toka ne zonen industriale durres

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401594  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
13000m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Durrës

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Durrës
\ud83d\udca5\ud83d\udca5Shitet toke ne Fllake.buze Rruges kryesore qe lidhe fllake-Sketor Rinia.\ud83d\udca5\ud83d\udca5
\ud83d\udcd0Siperfaqe 13.000m2..mundesi zgjerimi deri ne 30.000m2
\u27a1\ufe0fVetem 4min nga rruga kryesore.
\u2705E pershtatshme per Kapanone, ne uje dhe drita.si dhe biznese te ndryshme.
\u2705Zone industriale ne zhvillim.
\ud83d\udcb6Cmim . i diskutueshem
Kontakto tani:
\ud83d\udcde0696866624
Dokumentacion i rregullt.e paisur me certifikat pronesie
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet Toke \ud83d\udcd0 Sip 5500 m2 € 38500.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
shitet toke ne Manati Lezhe 0695553333 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shitet toke Manati Lezhe Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
\ud83c\udfe1 Shitet Tokë \ud83d\udcd0 9800m² € 490000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kukës