×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 80

Shesë 10 ari truall ne fshatin Reka e Mëllagës Rugove

5500.00
ID
400577  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
1000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Pejë
Shesë 10 ari truall është shumë vend i pershtatshem e rrethuar me pisha edhe toka ka pisha në emrin tim e regjistruar në kataster me rrugë me rrymë dhe ujë të interesuarit mund të lajmërohen në numër telefoni +383 45 467 127 ose në verbër në të njëjtin numër ose në eimal nikqishkelzen1@gmail.com placi është në fshatin Reka e Allagese Rugove PEJË
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

tok are Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet trolli me shtepiii 24.50 Ari € 2200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Vushtrri
Vali-Ndrrohet Toka në Prishtin Llukar me banes minimumi banesa 55m² e permi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
SHITET TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE DHE ME LEJE NDERTIMI € 25.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Malishevë