×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 71

SHITET TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE DHE ME LEJE NDERTIMI

25.00
ID
400561  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
8000m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Malishevë

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Lezhë
SHITET TOKE NE TALE LEZHE +TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ AKTIVITETI APO BIZNESI.. +REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE. +NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE + MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE. + TOKA JEPET DHE ME KESTE NE ? APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE Çmimi 26 ? metri I diskutueshem INFO NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

tok are Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
shitet trolli me shtepiii 24.50 Ari € 2200.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Vushtrri
Shesë 10 ari truall ne fshatin Reka e Mëllagës Rugove € 5500.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Vali-Ndrrohet Toka në Prishtin Llukar me banes minimumi banesa 55m² e permi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë