×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 91

Shitet toka 35 hektar

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400506  
Lloji i postimit
Tokë/ Për shitje  
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Burim

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Pejë
Perkthimi i menjehershem 500 metra ftyr ne rrug kryesore mitrovic-pejë Dhe ka 3rrug  ne Rakosh tel 044268028
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Parcele ne MAT1 Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
xxxxx Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Mitrovicë
Shes truallin 67 ari Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
okazion toke ne kavaje 1 km larg qytetit € 36.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Kavajë