×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 120

Apartament 1+1 Vala Mar Rezidenc

75000.00
ID
401045  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 1
Sipërfaqja
71m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 71.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 3.
Organizohet nga salloni ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ballkoni me pamje fantastike dhe tualeti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
???? +355686511111
???? realestate@immoalbania.com
???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

10apartamente=2019 (54_62m2)=700m2 Okazia! € 37800.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
30000€=54m2 Apartamente=2019 Okazia! € 30000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
Studio=21000€=30m2 € 21000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë
2+1=55000€=95m2 lungomare vija e dyte € 55000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Vlorë