×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 136

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Hamdi Sina

59000.00
ID
400505  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
69m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

TiranaRealEstate -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë

ID : 259F069
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Hamdi Sina, prane Liqenit te Thate. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 69m2, eshte I shtruar ne pllake , ndodhet ne katin e 4-rt te nje pallat te ri. Apartamenti shitet bosh, perfshihet parkim personal ne cmim, orjentohet ne Jug - Perendim dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 59000 Euro.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepija ne Shitje ose Nddrohet me shtepi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shtëpija në Shitje Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Gjilan
AGJENCION PËR PATUSHMERI AGENCY HOME VIP Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë
Shes shtepin Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Gjakovë