×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 104

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Durresit

131000.00
ID
400504  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
101m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

TiranaRealEstate -Agjensioni i patundshmërive
U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë

ID : 636101101
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. e Durresit, prane Qendres. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 101m2, i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar, me dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 131000 Euro.

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Banesa në shitje Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Shitet Banesa ne Dragodan Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Banesa te Britani Home Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Fushë Kosovë