×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 978

Shitet apartament 2+1 ne Tirane me cmim okazion 650 euro m2

81000.00
ID
400484  
Lloji i postimit
Banesë/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
125m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri /

Shitësi

U bashkua 2019
Shqipëri / Tiranë

????‍?? Po prisnit okazionin??? Sapo erdhi per vetem 650 euro m2 tek Rezidenca Garden Turdiu, nxitoni ta beni tuajin kete apartament me cmim super okazion!!????‍??????
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 124.5 m2, kati i 8 pamje fantastike.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 ballkone dhe garderoba.
Apartamenti eshte i perfunduar dhe disponon orientim lindje.
E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut.E pajisur me hapsira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash : te gjitha ne funksion te komunitetit.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
?? +355 4 222 6005
???? +355686511111
???? realestate@immoalbania.com
???? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Çmimi: € 81.000

Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj banes me qera € 250.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
????Shitet Apartament 2+1 në Plazhin Golem € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Apartament 1+1 ne plazhin e Golemit € 80000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
????Shitet Penthouse 2+1 Mali I Robit € 120000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A