×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 128

\u2604\ufe0f Mundesi investimi! \u2604\ufe0f

950000.00
ID
401944  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
3200m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\u2604\ufe0f Mundesi investimi! \u2604\ufe0f
Shitet Kapanon + Truall

\ud83d\udccd VAQARR, TIRANE 

Kapanoni organozohet ne dy kate, kati zero funksionon per magazinim e mallrave ndersa kati siperm per zyra. Siperfaqja e truallit ku ndodhet kapanoni eshte 3200 m2 dhe pozicionohet buze rruge.
 Aktualisht eshte i dhene me qira, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 \ud83d\udcb6 950.000 € 

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A