×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 101

shitet dyqan

120000.00
ID
401698  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
45m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Tiranë
Shitet dyqan ne QTT ose prane palestres lotus fitness. Siperfaqja e dyqanit eshte 45m2 dhe eshte ne gjendje shume te mire. Mund te kthehet edhe ne shtepi banimi ose ne nje gazonjere. Eshte i pershtatshem per cdo aktivitet biznesi dhe ndodhet ne nje zone te frenkuentuar.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A