×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 130

shes biznesin Mini Market

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401697  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
32m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Tiranë
shitet biznesi i ngritur mini market ne gjendje pune dhe me te gjitha paisjet qe nevojiten. shitet si aktivitet. dyqani eshte me qera shume e perballueshme. shitet per arsye shendetesore.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A