×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 126

shese karrika tavolina

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400451  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
shese karrika dhe tavolina
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Vali-Ipet Restauranti Denllor ne Sejev me Qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj
Vali-Ipet pompa e Benzinit me qera Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Shtime
lokal ne prishtine Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Prishtinë
Vali-Ipet lokali kati2 me qera perball shkolles Gjon Sereqi € 100.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Ferizaj