×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 96

\ud83d\udd39\ufe0fSHITET HOTEL\ud83d\udd39\ufe0f

520000.00
ID
401784  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
1100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Pogradec

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udd39\ufe0fSHITET HOTEL\ud83d\udd39\ufe0f 
         
\ud83d\udcd0Sipërfaqe ndërtimi : 331m²
\ud83d\udcd0 Sipërfaqe trualli : 1125m²

\ud83d\udccdVendodhja 100 m nga Liqeni Pogradec, Albania

\ud83d\udd39\ufe0fOrganizimi\u2b07\ufe0f 

\ud83d\udd3b 14 dhoma hoteli kapacitet 50 persona
\ud83d\udd3b 2 apartamente
\ud83d\udd3b Bar & Restorant për 120 persona
\ud83d\udd3b Plazh privat me bar dhe shazllone
\ud83d\udd3b Ujë dhe drita 24 ore
\ud83d\udd25 sistem ngrohje me gaz me drru, kaldaja qendrore
???? 2 oxhak funksional
\ud83d\udd0b gjenerator 
\ud83d\udd39 Tarraca me pamje liqeni 
\ud83d\udd39 Lavanderi etj

\ud83d\udcccRezervoni takim tani për të shikuar  pronën! 
 
Kontakt : 067 413 0983
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A