×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 126

shitet restorant hotel

260.00
ID
401966  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
470m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Malësi e Madhe

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Malësi e Madhe
shitet restorant hotel te liqeni ne culaj te koplikut. 3500 m2 toke dhe 470 m2 restorant dhe hotel
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A