×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 133

Shitet ambjent biznesi ne Elbasan.

25000.00
ID
401713  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
0m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Elbasan

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Elbasan
Okazion!
Shitet ambjent biznesi ne Elbasan. Me tapi dhe hipoteke.
Ambjenti i brendshem 20 m² pa perfshir veranden.Çmimi 25 000 €
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A