×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 1019

shes lokal te posta prishtin

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400601  
Lloji i postimit
Të tjera/ Për shitje  
Sipërfaqja
24m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Shel lokal ne prishtin kurriz kroi i bardh te vivafresh lokali gjindet i leshuar me qera qe 15 vite dhe qiragjija mund te vazhdoj me marrveshje te qendroj ne lokal lokali ika 24 metra kati i dyt mund te vazhdohet edhe per 8 m2 sipas nevojes tuaj. Ndera eshte ne dy nivele nga ndertusi i oblektit ne fillim
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Leshoj lokalin me qera € 280.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shiten edhe 5 troje nga  4 ari ne Prishtinë -Bardhosh Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Biznesi ''Sallon Bukurie'' € 7000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A