×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 215

SHES HOTELIN

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400468  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 10
: 6
: 0
Sipërfaqja
2900m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Vushtrri

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
SHESE HOTELIN 2900 METRA KATRORE DHE 30 ARI TOK. QMIMI SIPAS MARVESHTJESE TELEFON 045505200 OSE 044506221
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shtepi per Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
shtepi Plazhi € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë
Shengjin Plazh € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shtepi Pushimi Bregdet € 65000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Lezhë