×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 321

2+1+2tualete= 140.5m2 Rezidence private

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401449  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
1405m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Vlorë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Vlorë
Certeficate
KA dhe ulje per klient
1500€=m2= diskutuishem 
Me pamje nga deti
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe