×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 81

\ud83d\udea8Shiten 14 apartamente\ud83d\udea8 1+1, 2+1,Garzoniere

1300.00
ID
401822  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 2
: 0
Sipërfaqja
140m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udea8Shiten 14 apartamente\ud83d\udea8
 1+1, 2+1,Garzoniere

\ud83d\udccdFarmacia 10, Rr Dibres
Përse ky është opsioni im ideal?
\u25aa\ufe0fVendodhje Strategjike.
\u25aa\ufe0fNdërtim i standarteve Europiane, ndër më cilësoret në treg! (Termoizolim,Hidroizolim, Izolim Akustik).
\u25aa\ufe0fPamje moderne dhe elegante.
\u25aa\ufe0fPlanimetri të përshtatshme sipas kërkesave.
\u25aa\ufe0fPotencial i lartë për rritje vlere.

Siperfaqet perkatese:

\ud83d\udcd0Apartament A-1: 79.25 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-2: 86.26 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-3: 55.8 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-5: 105.96 m² 
\ud83d\udcd0Apartament A-6: 56.87 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-4: 68.5 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-7: 65.04 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-8: 104.22 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-9: 106.10m²
\ud83d\udcd0Apartament A-12: 117.32 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-11: 100.81 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-13: 120.30 m²
\ud83d\udcd0Apartament A-14: 92.58 m²

Mundesi e limituar!\u23f3

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

Kontakto \ud83d\udcde  +35567 413 0983
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe