×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 134

Shiteeeet...!!!!! 0696020242

66000.00
ID
401059  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
78m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Kompeksi Garden Rezidenc Turdiu.(youtube)
Kati i 10 banim ka dhe nje kat siper. 3 ashensore Shnidler gjerman,punimet simbas standarteve te fundit me termoizolim dhe termoakustik, pishin te organizuar brenda kompleksit, versioni jug-lindje,nga lindja e djellit deri ne oren 4 e ze djelli. Perball kompleksit esht shkoll  fillore,kopesh dhe cerdhe per te rritur dhe edukuar femijet. Per nje jet sociale dhe te qete esht vendi ideal . 78 m2  1+1 me dhoma te bolleshme dhe nje ballkon. Apartamenti esht i mobiluar. Flm
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Jepet me qira apartament 1+1 kati 1 € 135.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 1+1 \ud83d\udcd0Sip 64m2 kati 2 me ashensor € 58000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 \ud83d\udcd0Sip 125m2 kati 2 me ashensor € 68000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Jepet me qira apartament 1+1 kati 4 € 180.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër