×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 135

Shitet Apartament 2+1+ballkon

630000.00
ID
400750  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
70m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Shitet apartament.

2+1.+ballkon..
70 m

Kati 9.

Mobilim i ri dhe cilesor si dhe te gjitha elektroshtepiaket te reja, me hipotek..


Ish parku i autobuzave , prane shkolles 9 vjecare Naim Frasheri..Kontakto 0693193221
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qira 3+1 kati 1 € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A