×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 455

Shitet

67000.00
ID
400722  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
78m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Tiranë

Shitësi

U bashkua 2020
Shqipëri / Tiranë
Pallat i ri i ndertuar me standartet e fundit i mobiluar eshte i mundur te pershtat dhe ne 2+1. Jug- Lindje sapo del djelli e deri ne oren 4 e ze. Garden rezidenc turdiu mund te futeni ne youtube per ta par hollesisht kompleksin, esht i pershtatshem per nje familje 4 personash.Kati i 10.  Pallati eshte 11 katesh me dy kate nen toke.Tre ashensore.  Me hapsire te gjelber dhe me nje pishin brenda kompleksit.Per nje jet sociale dhe te qete esht vendi ideal .Diskutojm.??
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd075 m2 Kati i 2 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Vile 4 Kateshe+Vile 2 Kateshe prej druri € 1000000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 34000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
\ud83c\udfe1 Shitet apartament 2+1 Sip \ud83d\udcd072.4 m2 Kati i 3 € 49000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër