×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 156

\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 kati 4

79200.00
ID
401874  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 2
: 0
Sipërfaqja
132m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1 kati 4
 \ud83d\udcd0sipërfaqe 132m² me ashensor
\u2705 çertifikatë pronesie

\ud83d\udccd Vendodhja Bixhisteni, SHKODËR

\u2935\ufe0f Organizimi
\ud83d\udecf 2 dhoma gjumi
\ud83d\udecb 1 sallon
\ud83c\udf7d 1 kuzhinë
\ud83d\udec1 2 wc
\ud83d\udeaa 1 koridor i madh

\ud83d\udcb6 çmimi 600 € për m²
\ud83d\udcb0 total 79.200 €
( te perfshira pllakat dhe hidrosanitaret )

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe