×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 101

\ud83c\udfe2 Super apartamente per shitje

650.00
ID
401851  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
1100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udd25 Se shpejti…
\ud83c\udfe2 Super apartamente per shitje
\ud83d\udc49 pranë rruges kryesore
Tipologji 1+1, 2+1 dhe 3+1
\ud83d\udccdVendodhja pranë Prek Cali, SHKODËR

\ud83d\udcb6 çmimi 650 € për m²

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
 \ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
shitet shtepi ville 2 katesh € 260000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Malësi e Madhe