×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 23

\ud83d\udd25PRONE EKSKLUZIVE E AGJENSISE EXTRA\ud83d\udd25

68000.00
ID
401699  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 1
: 1
: 0
Sipërfaqja
59m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Shkodër

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Shkodër
\ud83d\udd25PRONE EKSKLUZIVE E AGJENSISE EXTRA\ud83d\udd25

\ud83c\udfe1 Shitet ambient biznesi kati 1

\u23f9 I pershtatshem per lokal, supermarket, servis profesional si dhe per shtepi banimi.

\ud83d\udee3 Pozicioni: Ne rruge kryesore lehtesisht i aksesueshem nga automjetet dhe kembesoret.
\ud83d\udcdc Me çertifikate pronesie
\ud83d\udcd0 Sipërfaqe 50m2
\ud83e\uddf1 Lartesi 480 cm 

\ud83d\udccdVendodhja Prane Sahatit,  SHKODËR

\ud83d\udcb6 çmimi 68.000 €  

\ud83d\udccc ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????? ????????̈???? ????????̈ ???????????????? ????????????????????̈????!

\ud83d\udcf2 Kontakto: Ormir Kacerja 
\ud83d\udcde +355 67 413 0983
\u2705 viber ose whatsapp
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe1 Shitet shtepi pushimi ne Velipoje Sip \ud83d\udcd077 m2 € 77000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Shitet apartament 2+1Sip \ud83d\udcd0 112 kati 5 me ashensor € 70000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
\ud83c\udfe2 Jepet me qera apartament 3+1 kati 3 € 210.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Shtepi 3 kateshe € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A