×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 160

Shitje shtepi dhe toka afer Butrinti

30000.00
ID
401404  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 2
: 1
: 0
Sipërfaqja
100m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Sarandë

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Vlorë
Shitje shtepi ne fshati Xarrě , afer Butrinti. Siperfaqja 100 m2 + 500 m2 toka
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Jepet me qera apartament 3+1 kati 3 € 210.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
Shitet Shtepi 3 kateshe € 94000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
1+1 pamje nga detit the porti € 46000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës
2+1 100m nga detit € 85000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Durrës