×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 43

Shtëpija në shitje

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400472  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 2
: 1
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Shtëpija në shitje qmimi sipas marrveshjes me nundësi ndrrimi. Të interesuarti të kontaktojn në 044-740-091 poashtu dhe në viber. Ju mirpresim.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Dhoma Plazhi Sarandë € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Dhoma Plazh Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Dhoma Plazhi Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
SHES HOTELIN Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Vushtrri