×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 178

shtepia ne shitje

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
400413  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 7
: 2
: 1
Sipërfaqja
400m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Prishtinë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Prishtinë
Shtitet shtepia e gatshme per banim. E punar me kujdes deri ne piken e fundit,nuk ka nevoj per asnje lloj investimi me terasa dhe oborr ne siperfaqe prej 3ari e 18m. Gjendet në Prishtin. Qmimi sipas marrveshjes me mundesi ndrrimi. Te interesuarit mund te kontaktoj edhe ne viber ne numrin: 044-740-091 045687874
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shes shtëpinë në Prizren € 130000.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Prizeren
Shitet shtepia me 9 ari toke ne vitomeric Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / N/A
Shitet Apartament € 60000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
DHOMA ME QIRA Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Pejë