×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 18

Shitet

Çmimi : Me Marrëveshje
ID
401462  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 3
: 1
: 0
Sipërfaqja
4m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

U bashkua 2021
Kosovë / Pejë
Shtepia ka sallon ne kuzhin nje dhom koridor dhe ne katin e dyt 2 dhoma edhe nje koridor me shpajz 
4 ari
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 € 33000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 43000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Apartament 1+1 € 35000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
1+1=23000€=43m2 Pamje nga detit Okazia € 23000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Sarandë