×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 36

shtepi

55000.00
ID
400443  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 0
Sipërfaqja
200m2
Shteti / Qyteti
Kosovë / Pejë

Shitësi

U bashkua 2019
Kosovë / Pejë
Shitet shtepia ne vitomeric afer restaurant podgurit osht me leje ndertimi shtepija posedon kati par sallon 1 dhom dhe ni banjo kati i 2 posedon 3 dhoma dhe 1 banjo
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

Dhoma plazhi € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
shtepi pushimi Çmimi : Me Marrëveshje Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Shtepi pushimi Sarande???????? € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti
Apartamente pushimi Sarande € 1.00 Shteti / Qyteti: Kosovë / Viti