×
Magazina.com
Shkarko në Play Store
Kliko këtu
Magazina
Lart
: 262

shitet shtepi ville 2 katesh

260000.00
ID
401972  
Lloji i postimit
Shtëpi/ Për shitje  
Karakteristikat
: 4
: 2
: 1
Sipërfaqja
226m2
Shteti / Qyteti
Shqipëri / Malësi e Madhe

Shitësi

U bashkua 2021
Shqipëri / Malësi e Madhe
shitet shtepi ville 2 kateshe. shtepia rrethohet nga 9000 m2 toke qe esht e mbjell vresht hardhi dhe ullinj gjithashtu dhe gjitha pemet frutore. shtepia ka nje magazin qe mund ta perdorini per çdo gje ngaqe esht me nje siperfaqe 135 m2, kotec per pula dhe me pus me uj te bollshem ne çdo stine te vitit.
Ju lutemi Kycuni për të komentuar

Patundshmëri të ngjashme

\ud83c\udfe2 Shitet prone private e vjeter € 130000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Shkodër
jepet me qera shtepi private 250€ € 250.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Malin e Robit € 40000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A
Shitet Garsoniere ne Plazh Durres € 38000.00 Shteti / Qyteti: Shqipëri / N/A